číslo bankovního účtu je: 77977995/5500

WakeChomutov

Vodní vlek je v provozu na Velkém otvickém rybníku, který se nachází v bezprostřední blízkosti Kamencového jezera v Chomutově. Místní okruh měří 780 m. Ve Wakeparku se o Vás postarají nejlepší trenéři a jezdci z celé ČR. Specialitou je exklusivní výuková metoda, a to ježdění na dvojlaně s trenérem!

Tréninkové hodiny, výuka dětí, sportovní oddíl, speciální výuka pro dívky, soukromé lekce, škola paddleboardů, sportovní rozcvička a strečink.
My chceme jít s dobou a nabídnout vám právě vysokou bezpečnost nejen pro vaše tělo, ale i pro vaše prkno. Proto jsme se rozhodli v parku mít překážky nejlepšího světového výrobce, německé společnosti UNIT parktech AGCeloplastové překážky, bez hřebíků, šroubů nebo jiného spojovacího materiálu. Prostě jen plast, který je speciálně vyvinutý přímo pro výrobu překážek na wakeboarding. Tvar a nájezdové úhly jsou velmi důležité pro snadnou jízdu a zlepšování vašich dovedností a především vašeho zdraví (kolena a záda). Tím jsme odstranili vaše starosti o vybavení a zdraví.
Právě vaše zdraví je klíč k vaší životní spokojenosti a tak jsme letos rozšířili o malý vlek pro základy učení jak dospělých tak především dětí. Opět jsme podle našich zkušeností a přesvědčení vybrali to nejlepší co na světovém trhu můžete najít. Wakemaster WM02. A oto větší radost máme, že výrobce je česká společnost a můžeme podpořit národní produkci. Na malém vleku jezdí jeden jezdec tam a zpět a má volitelně regulovanou rychlost jízdy s plynulým startem. Takže vás naučíme jezdit mrknutím oka. Přesněji během pár hodin a některé šikuláky třeba i za pár minut. Na malém vleku nemáme žádné překážky a nemusíte se hlídat kam zrovna jedete.
Velký vlek je nově opravený právě společností Wakemaster, která dala vlek do stavu lepšího než byl když se stavěl v roce 1989.

1 položek celkem

Cena

9991000
19991000
Voucher 1920 (4)
Novinka
od 999 Kč–4 %
od 999 Kč

Super den sportu!  1 hodina wakeboardingu s trenérem a vybavením v Chomutově nebo na Hostivařské přehradě. Ideální dárek pro všechny sportovce. Pro ty co chtějí začít a i pro ty...

Kód: 75/1 H